Зимова шина BF Goodrich Advantage All-Season 195/65 R15 91V
Відео 2 |
Виберіть розмір шин
BF Goodrich Advantage All-Season 195/65 R15 91V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BF Goodrich 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BF Goodrich.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації BF Goodrich Advantage All-Season 195/65 R15 91V
Ціни на BF Goodrich Advantage All-Season 195/65 R15 91V |
---|---|---|---|---|
BF Goodrich Advantage All-Season 195/65 R15 91H | від 3 203 грн. | 3 пропозиції | ||
BF Goodrich Advantage All-Season 195/65 R15 91T | від 4 508 грн. | 1 пропозиція | ||
BF Goodrich Advantage All-Season 195/65 R15 91V | від 3 179 грн. | 2 пропозиції | ||
BF Goodrich Advantage All-Season 195/65 R15 95H | від 3 207 грн. | 3 пропозиції | ||
BF Goodrich Advantage All-Season 195/65 R15 95V | від 5 382 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →