Бігова доріжка BH Fitness i.F1 G6414I
BH Fitness i.F1 G6414I
Система навантаження:електрична
Вага користувача:до 115 кг
Тренувальних програм:12 шт
Макс. кут нахилу:до 12 %
Швидкість полотна:до 18 км/год
Бігове полотно:135х45 см
Всі характеристики
Характеристики i.F1 G6414I
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BH Fitness 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BH Fitness.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BH Fitness i.F1 G6414I
Усі ціни 6 →Електрична бігова доріжка BH Fitness i.F1 M-1641027 | 46 435 грн. |
Електрична бігова доріжка BH Fitness i.F1 M-1641027 | 46 435 грн. |
Бігова доріжка електрична BH Fitness iF1 (G6414I) G6414I | 38 951 грн. |
Bh Fitness I.F1 Bluetooth | 37 187 грн. |
Беговая дорожка электрическая BH Fitness iF1 (G6414I) G6414I | 38 947 грн. |
Бігова доріжка електрична BH Fitness iF1 (G6414I) | 38 941 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →