Велофляга BioTech Sport Bottle
Відео 1Фото 5 |
BioTech Sport Bottle |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BioTech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BioTech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BioTech Sport Bottle
Фляга Biotech Sport Bottle 750 мл Біла (5999076207350) | 169 грн. |
Фляга Biotech Sport Bottle 750 мл Синя (5999076207343) | 169 грн. |
Фляга Biotech Sport Bottle 750 мл Чорна (5999076207367) | 169 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості фляги / пляшки BioTech Sport Bottle:
- Мірна шкала
РекомендуємоПорівняти в таблиці →