Електрична зубна щітка Bitvae D2
Відео 6Фото 17 |
Bitvae D2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bitvae 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bitvae.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bitvae D2
Усі ціни 7 →Bitvae D2 з футляром (BV-D2-w) D2зфутляром(BV-D2-w) | 1 349 грн. |
Електрична зубна щітка Bitvae D2 з насадками 8 шт white | 1 215 грн. |
Bitvae D2 (BV-D2-w-cup) D2(BV-D2-w-cup) | 1 215 грн. |
Електрична зубна щітка Bitvae D2 з насадками 8 шт black | 1 098 грн. |
Електрична зубна щітка Bitvae D2 з насадками 8 шт pink | 1 098 грн. |
Електрична зубна щітка Bitvae D2 з футляром та 6 насадок white | 1 349 грн. |
Електрична зубна щітка Bitvae D2 з футляром та 8 насадок pink | 1 220 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →