Мийка високого тиску Black&Decker BCPC18B
Відео 7Фото 11 |
Black&Decker BCPC18B акк.1 штакк.відсутній |
|
У комплекті шланг для забору води з ємності
Модель мийки Black&Decker BCPC18B
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black&Decker BCPC18B
Мийка високого тиску акумуляторна BLACK+DECKER BCPC18B | 6 997 грн. |
Мийка високого тиску акумуляторна BLACK+DECKER BCPC18B | 6 998 грн. |
Минимойка высокого давления Black+Decker BCPC18B | 7 000 грн. |
Відеоогляди
Модификації Black&Decker BCPC18B
Ціни на Black&Decker BCPC18B |
---|---|---|---|---|
Black&Decker BCPC18D1 | від 7 462 грн. | 2 пропозиції | ||
Black&Decker BCPC18B | від 6 997 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →