Мийка високого тиску Karcher KHB 4-18 (1.328-200.0)
Відео 1Фото 4 |
Karcher KHB 4-18 акк.1 штакк.відсутній |
|
Модель KHB 4-18 без акумулятора і зарядного пристрою, а у моделі KHB 4-18 Battery Set в комплекті акумулятор на 2.5 Агод і зарядний пристрій
Як подовжити життя мінімийціЯк правильно користуватися мийкою високого тиску, щоб вона прослужила якнайдовше
FAQ про мийки високого тиску: відповіді на часті питанняКраще дізнатися все про мінімийки тут, ніж намагатися добитися щирої відповіді у продавця в магазині
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Karcher 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Karcher.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Karcher KHB 4-18
Мінімийка високого тиску Karcher KHB 4-18 Battery (1.328-200.0) 1.328-200. | 5 454 грн. |
Мінімийка високого тиску Karcher KHB 4-18 Battery (1.328-200.0) | 5 432 грн. |
Минимойка высокого давления Karcher KHB 4-18 Battery (1.328-200.0) | 5 438 грн. |
Відеоогляди
Модификації Karcher KHB 4-18
Ціни на Karcher KHB 4-18 |
---|---|---|---|---|
Karcher KHB 4-18 Battery Set | від 8 118 грн. | 7 пропозицій | ||
Karcher KHB 4-18 | від 5 432 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →