Електролобзик Black&Decker BES610
Відео 3Фото 8 |
Black&Decker BES610 |
|
Модель BES610 поставляється без кейса, а модель BES610K — з кейсом
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black&Decker BES610
Усі ціни 17 →Лобзик электрический Black&Decker (BES610) | 3 226 грн. |
Пила лобзикова мережева BLACK + DECKER BES610 | 3 227 грн. |
Пила лобзиковая мережева BLACK+DECKER BES610 | 3 226 грн. |
Пила лобзикова мережева BLACK + DECKER (BES610) | 3 226 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →