Електролобзик Black&Decker KS701E
Відео 1Фото 3 |
Black&Decker KS701E |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black&Decker KS701E
Пила лобзиковая мережева BLACK + DECKER KS701E | 2 703 грн. |
Пила лобзик мережева 520ВТ BLACK+DECKER KS701E | 2 703 грн. |
Лобзик мережевий Black+Decker 520 Вт 70 мм KS701E-QS | 2 256 грн. |
Відеоогляди
Модифікації моделі:
- Модель KS701E — немає маятникового ходу, поставляється без кейса
- Модель KS701EK — немає маятникового ходу, кейс в комплекті
- Модель KS701PE — є маятниковий хід, поставляється без кейса
- Модель KS701PEK — є маятниковий хід, кейс в комплекті
РекомендуємоПорівняти в таблиці →