Парова швабра Black&Decker FSMH13E5
Фото 11 |
Black&Decker FSMH13E5 |
|
Парова швабра бренду Black&Decker належить до лінійки вертикальних пароочисників, відрізняється порівняно невисокою ціною, однак добре справляються з щоденної побутової роботою. Пристрій оснащений великою кількістю насадок: щітка для прибирання підлоги, тканинна насадка для миття делікатних, глянцевих поверхонь, кругла щітка, а також спеціальна насадка для миття вікон. Модель не тільки добре миє і відпарює, але і дезинфікує, причому без найменшого використання мийних засобів.
Потужність енергоспоживання становить 1300 Вт, є і звичайна для сучасних моделей захист від перегріву. Вертикальний пароочисник Black&Decker FSMH13E5 оснащений невеликим бачком для води ємністю 380 мл, який легко знімається, при цьому можна використовувати водопровідну воду, а нагрівається до стану пари вона всього за 30 секунд. Шнур досить довгий – 4 м, а радіус дії пристрою дозволяє охопити за раз навіть дуже велику кімнату. Вага пристрою стандартний – 2 кг, так що у використанні модель максимально легка. Місця займає мало, а при щоденної домашньої роботи є незамінним помічником.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Купити Black&Decker FSMH13E5
Усі ціни 13 →Пароочисник Black&Decker FSMH13E5 | 3 299 грн. |
Пароочиститель Black&Decker (FSMH13E5) | 3 299 грн. |
Щітка парова BLACK+DECKER FSMH13E5 | 3 299 грн. |
Щітка парова BLACK + DECKER FSMH13E5 | 3 298 грн. |
Щітка парова BLACK+DECKER FSMH13E5 | 3 299 грн. |