Парова швабра ETA Azurit 2267 90000
Фото 27 |
ETA Azurit 2267 90000 |
|
Ефективна ручна парова швабра середньої потужності з багатою комплектацією для очищення та гігієнічної обробки різних твердих поверхонь. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2022, призначений для домашнього використання. Прибирання за допомогою такого апарату забезпечує не тільки чистоту, а й високий рівень гігієнічності. Гаряча пара знищує не менше 99,9% вірусів, бактерій, грибків, плісняви та пилових кліщів.
Телескопічна конструкція несучих елементів дозволяє регулювати висоту ручки для комфортного використання користувачами будь-якого зростання. Парова швабра ETA Azurit здатна ефективно працювати як лінолеумі та керамічною плиткою, так і на дерев'яних покриттях (паркет, дошка, ламінат). Також добре працює по вікнах та дзеркалах. Допоможе впоратися з поточним або генеральним прибиранням, коли потрібно швидко упорядкувати квартиру або невеликий офіс.
Завдяки нагрівачеві потужністю 1,5 кВт дуже швидко виходить на робочий режим, для цього потрібно всього 30 сек. Запасу води в 400 мл достатньо на 15-17 хв активного застосування (до 50 м поверхонь). Запас води можна поповнювати у будь-який час завдяки зручному баку, що знімається. Змінний фільтр знижує жорсткість води і зводить до мінімуму утворення накипу. Мережевий кабель завдовжки 5 м забезпечує комфортний робочий радіус. Комплектується насадкою для підлоги, точковим соплом, кутовою насадкою, звичайною та круглою щіткою, тканинною насадкою та насадкою для вікон.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ETA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ETA.
Купити ETA Azurit 2267 90000
Усі ціни 6 →Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Eta Azurit 2267 90000 ETA226790000 | 3 874 грн. |
ETA Azurit 2267 90000 Azurit226790000 | 3 399 грн. |
Парова швабра 2 в 1 ETA Azurit 2267 90000 (ETA226790000) | 3 329 грн. |
Парова швабра ETA Azurit 226790000 | 3 399 грн. |
Вертикальний + ручний пилосос (2в1) ETA Azurit 2267 90000 | 3 864 грн. |
Вертикальный + ручной пылесос (2в1) ETA Azurit 2267 90000 | 3 870 грн. |