Ланцюгова пила Black&Decker GKC3630L25
Фото 10
Black&Decker GKC3630L25
акк. 1 шт.
2 Агод
акк. 1 шт.
2.5 Агод
Основне
Тип пристроюланцюгова
Типпереносна
Джерело живленняакумулятор
Двигун
Розташування двигунапоперечно
Ріжуче обладнання
Розмір шини / диску300 мм
Крок ланцюга3/8 "
Швидкість ланцюга5 м/с
Функції та можливості
Функціїбезключове натягування ланцюга
безключова заміна полотна
Комплектаціяланцюг
Акумулятор
Напруга батареї36 В
Ємність акумулятора2.5 Агод
Модель акумулятораBL2536
Сумісні акумуляториBL1336, BL2036, BL2536
Час зарядки90 хв
Кількість різів680 шт. / дерево Ø 35 мм /
Інше
Рівень шуму93 дБ
Об'єм мастильного баку0.11 л
Вага3.8 кг
Офіційний сайтblackanddecker.de
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2021
Акумуляторна пила для садівників, які виконують значні обсяги робіт з обрізання гілок на плодових і декоративних деревах у садах та на присадибних ділянках. За допомогою цього інструмента можна пиляти товсті гілки (сухі та живі), обрізати сучки і навіть валити молоді дерева (до ⌀30 см). Комплект пильного оснащення, встановленого на ланцюговій пилі BLACK+DECKER GKC3630L25, складається з шини Oregon довжиною 300 мм і ріжучого ланцюга тієї ж марки (крок 3/8").
Полотно та ланцюг змащуються під час роботи за допомогою автоматичного насоса, який бере масло з бачка об’ємом 0,11 л. Безключовий механізм кріплення полотна дає змогу фіксувати шину на корпусі пили та регулювати натяг ланцюга за допомогою бокової поворотної рукоятки (без використання ключа чи викрутки). Як джерело живлення використовується літій-іонна батарея 36 В. Повного заряду штатного акумулятора ємністю 2,5 А·год вистачає для того, щоб зробити до 680 поперечних різів гілок діаметром 35 мм. У комплекті також є зарядний пристрій і захисний чохол для шини.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Купити Black&Decker GKC3630L25
Усі ціни 26 →
Esco.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
Джерело живлення Li-ion, 36 В; Довжина шини 30 см; Ланцюг 3/8 ’’, 1.1 мм, 45 ланок; Вага 5.21 кг
Sertan.com.uaЗ нами 4 роки
(Київ)
Поскаржитись
Black&Decker GKC3630L25
Mallprix.comМенше року
FOXTROT.UAЗ нами 9 років
Гарантія: від виробника
✔ Джерело живлення: Li-ion, 36 В ✔ Довжина шини: 30 см ✔ Ланцюг: 3/8", 1.1 мм, 45 ланок ✔ Вага: 5.21 кг Особливості GKC3630L2... ще5 ✔ Високопродуктивна акумуляторна ланцюгова пилка BLACK+DECKER, є сучасним високотехнологічним інструментом, наявність якого дозволить суттєво спростити виконання робіт з розпилювання. ✔ Оснащення акумулятором надає можливість використовувати інструмент у будь-якому місці, де