Пилосос
Black&Decker NVC 115 W
Фото 8 |
Black&Decker NVC 115 W 2022 рікакумуляторний |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black&Decker NVC 115 W
Усі ціни 20 →Ручний пилосос Black&Decker NVC115WA | 1 509 грн. |
Пилосос акумуляторний BLACK+DECKER NVC115WA | 1 599 грн. |
Пилосос Black+Decker NVC115WA | 1 687 грн. |
Портативный black&decker аккум. пылесос nvc115wa | 1 674 грн. |
Пилосос Black&Decker NVC115WA-QW | 1 599 грн. |
ще 15 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →