Смартфон Blackview BV7100 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 29Фото 24 |
Важкий «бронебійник» з кілер-фічею в особі потужної акумуляторної батареї ємністю 13000 мАгод. Виробник обіцяє до 48 днів автономної роботи смартфона на одному заряді акумулятора у режимі очікування. Заряджається батарея у прискореному темпі на потужності 33 Вт. Як належить пристойному «захищеному», Blackview BV7100 не боїться пилу і вологи, впливу сильного тиску гарячої води під тиском, а корпус моделі виявляє стійкість до ударів при падіннях.
Апарат сертифікований відповідно до вимог стандартів захисту IP68, IP69K та MIL-STD-810H. "У керма" мобільного пристрою поставлено восьмиядерний чіпсет середньої руки MediaTek Helio G85. Власної оперативної пам'яті на борту смартфона є 6 ГБ. Програмними методами обсяг ОЗП можна збільшити до 10 ГБ. Для зберігання даних у розпорядження користувача люб'язно надається сховище місткістю 128 ГБ з гібридним слотом розширення пам'яті під другу SIM або картку microSD.
Екран моделі має розміри по діагоналі 6.58 дюймів і виводить зображення у форматі Full HD+ (2408х1080 пікселів). Смартфон підтримує підводну зйомку на потрійну основну камеру 12 + 8 + 2 МП, також у моделі реалізовано режим керування рукавичками. З інших особливостей апарату відзначають наявність бічного дактилоскопічного сканера, NFC-модуля і додаткової кнопки, що настроюється на лівому боці корпусу.
Купити Blackview BV7100 128 ГБ / 6 ГБ
Усі ціни 77 →Смартфон Blackview BV7100 6/128GB Conquest Black | 6 799 грн. |
Смартфон Blackview BV7100 6/128Gb Black EU 4700525750orig | 7 573 грн. |
Blackview BV7100 6/128Gb orange | 6 990 грн. |
Blackview BV7100 6/128GB Mecha Orange | 7 239 грн. |
Смартфон Blackview BV7100 6/128GB Conquest Black | 6 699 грн. |
У портфоліо Blackview представлено багато захищених смартфонів. Рекордсменом з них можна назвати модель BV7100, яка підкуповує енергоємною акумуляторною батареєю на 13000 мАгод.
Ємна батарея із швидкою зарядкою
Настільки потужна батарея витягує до 48 днів роботи мобільного пристрою в режимі очікування. У повсякденній експлуатації заряджати її знадобиться раз на 3-5 днів. Тривалість зарядного процесу покликана скоротити технологію швидкої 33-ватної зарядки по дроту. Місткий акумулятор некисло обтяжує смартфон, через що вага апарата становить близько 460 г.
Комплексний захист
Щодо витривалого характеру Blackview BV7100 може похвалитися захистом від пилу та вологи (IP68), несприйнятливістю до гарячої води під високим тиском (IP69K), ударостійкістю та стійкістю до падінь (за вимогами нової редакції стандарту MIL-STD-810H). У деяких кольорах дизайн смартфона прикрашають кольорові вставки та лінії по периметру рамки на лицьовій панелі корпусу. Попереду модель обладнана IPS-екраном з розмірами по діагоналі 6.58 дюймів та роздільною здатністю Full HD+ (2408х1080 пікселів).
Гідне оснащення
Електронна «начинка» смартфона представлена восьмиядерним чіпсетом MediaTek Helio G85, внутрішнім накопичувачем на 128 ГБ та 6 ГБ оперативної пам'яті (з можливістю розширення об'єму ОЗП до 10 ГБ програмними засобами). Модель оснащена потрійною основною камерою 12+8+2 МП з функцією підводної зйомки, також у ній реалізовано режим керування рукавичками. Пару-трійку вишень на торті - бічна кнопка, що налаштовується, NFC-модуль і вже звичний сканер відбитка в поверхні кнопки включення апарата.