Смартфон Blackview BV9800 Pro 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 64Фото 23 |
Захищений смартфон Blackview відмінно підійде для подорожей і екстремального дозвілля, а також стане надійним помічником для людей, що працюють у важких умовах. Оформлення цілком класичне для захищеного пристрою: масивний корпус з прогумованими вставками, посилені кути, металеві грані і закриті роз'єми, завдяки чому апарат не ковзає в руці і здатний витримати занурення у воду, падіння з невеликої висоти, удари та інші серйозні випробування.
Це підтверджують сертифікати IP69 і армійський MIL-STD-810. Звідси-великі габарити і вага 322 г.також «родзинкою» Blackview BV9800 Pro є основна камера, яка вміє не тільки фотографувати (спасибі 48-мегапіксельному датчику), але ще і грає роль тепловізора з максимально відображається температурою в 400 градусів. З Селфі витончятися не стали і додали звичайну 16-мегапіксельну камеру.
Інші характеристики смартфона теж на досить високому рівні: 6.3-дюймовий IPS дисплей з роздільною здатністю 2340х1080 пікселів, процесор MediaTek Helio P70, 6/128 ГБ пам'яті і ємний акумулятор 6580 мАгод, який забезпечить тривалий час автономної роботи. Одного заряду повинно вистачити на 14 годин перегляду відео, 27 годин телефонних розмов, 30 годин прослуховування музики або до 840 годин в режимі очікування. Це особливо важливо, якщо ви відправляєтеся в тривалі поїздки або походи, де під рукою не буде розетки. Більш того, акумулятор підтримує швидку зарядку потужністю 18 Вт і бездротову на 10 Вт. Також корисними будуть сканер відбитків пальців, що відповідає за безпеку, NFC-чип, ІЧ-порт і барометр для вимірювання атмосферного тиску.
Купити Blackview BV9800 Pro 128 ГБ / 6 ГБ
Усі ціни 24 →Смартфон Blackview BV9800 Pro 6/128Gb Dual Black | 11 558 грн. |
Смартфон Blackview BV9800 Pro 6/128Gb Dual Black | 11 348 грн. |
Смартфон Blackview BV9800 Pro 6/128GB Orange | 10 769 грн. |
Blackview BV9800 Pro 6/128GB Orange | 9 594 грн. |
Смартфон Blackview BV9800 Pro 6/128GB Orange | 9 844 грн. |
0 1 2 1 |
Вже не раджу купувати дуже глючить. Весь час пропонує чи чекати, чи закрити програму. Тепловізор досі радує, камера в режимі фото Гальмуватий апарат. Камера в режимі кошмар відео. користуюся Blackview BV9800 Pro кілька місяців |
На любителя Водозахисний Додам до мого попереднього відгуку. Блютус жахливий, через навушники звук пропадає, а сьогодні зрозумів чому, підключив свій мі бенд 4, встановлював годинник на дисплей, на старому телефоні це було дві секунди, на цьому хвилина, а іноді й дві. користуюся Blackview BV9800 Pro менше місяця |
Використовую два тижні, втопив свій mi max 3, купив водозахисний. Майже не зручно- не звично кнопки розташовані, меню не дуже зручне чистий андроїд, після міу. Розмір не лякає, вага теж. Товщина та трохи здивувала. Утричі товщі за звичайні. Переплатив заради тепловізора. Водонепроникний не перевірив, тепловізор працює, є примочки шумовимірювач, рівень тощо. Кнопки гучності зліва, купив чохол, не натискалися, вирізав отвори. Щось гріється він хоч -2 на вулиці, як би влітку сюрпризів не було. Батарея звичайна на день. Заряджається за дві години, камера на екрані (звик). Одна сім і карта або дві тільки сімки, адаптер під цим зі старого не вдалося використати, стрічка коротка, а телефон широкий, але бачив все і сімки і карту. Лякає звичайно відео складання телефонів BV, тупо за столом китайці викрутками крутять. Купив у продавця минулого телефону два роки пропрацював без проблем користуюся Blackview BV9800 Pro менше місяця |