Смартфон Blackview BV9500 Pro 128 ГБ / 6 ГБ
Відео 4Фото 10 | Товар застарів 9 999 грн. Основний дисплей: дисплей ("): 5.7; роздільна здатність екрану: 2160x1080 (18:9); Захист екрана: Gorilla Glass v5; Співвідношення дисплей/корпус (%): 67; ОС: Android 8.1; Модель процесора: MediaTek MT6763T Helio P23; Процесор (ГГц): 2.5; ОЗП (ГБ): 6; Пам'ять (ГБ): 128; Слот для карт пам’яті: microSD в списокмої списки |
Закрити
Шапка
Blackview BV9500 Pro 128 ГБ / 6 ГБ
Екран:5.7 ", 2160x1080 (18:9), 424 ppi
Пам'ять:128 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 6 ГБ
Процесор:MediaTek MT6763T Helio P23
Камера:2 модулі, 16 МП
Акумулятор:10000 мАгод
Вага:365 г
Вбудована рація типу Walkie-talkie працює на частотах 400-470 МГц
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Серія Blackview BV (захищені)Порівняти в таблиці →
від 8 039 грн.
для військових, 6.6 ", 400 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5000 мАгод, 310 г
від 14 769 грн.
для військових, 5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8020, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 8800 мАгод, 413 г
від 10 400 грн.
для військових, 5G, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 8800 мАгод, 385 г
від 8 739 грн.
для військових, 6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P90, камера: 3 модулі, 64 МП, съемка 4K, стабілізація, тепловізор, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10000 мАгод, 398 г
від 9 246 грн.
для військових, 6.7 ", 391 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 64 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 15080 мАгод, 525 г
від 9 299 грн.
для військових, 6.7 ", 391 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 15080 мАгод, 520 г
від 5 299 грн.
для військових, 6.56 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P35, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 13000 мАгод, 438 г
від 6 680 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 12 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 13000 мАгод, 460 г
від 8 999 грн.
для військових, 6.7 ", 391 ppi, 120 Гц, Android 12.0, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 15080 мАгод, 520 г
від 7 607 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 90 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 8380 мАгод, 367 г
від 5 200 грн.
для військових, 6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G72, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: 6580 мАгод, 273 г
від 8 374 грн.
для військових, 6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P90, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10000 мАгод, 398 г
від 5 669 грн.
для військових, 5.7 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, MediaTek MT6765V/CA, камера: 3 модулі, 16 МП, тепловізор, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 8580 мАгод, 325 г
від 6 699 грн.
для військових, 6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 2 модулі, 50 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5180 мАгод, 288 г
від 5 469 грн.
для військових, 5.84 ", 432 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio P90, камера: 4 модулі, 48 МП, + 16 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4380 мАгод, 273 г
від 7 499 грн.
для військових, 6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 9.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio P70, камера: 3 модулі, 48 МП, тепловізор, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 6580 мАгод, 322 г
від 4 599 грн.
для військових, 5.7 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 4 модулі, 16 МП, + 8 МП, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5580 мАгод, 275 г
для військових, 6.56 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 13000 мАгод, 438 г
від 6 899 грн.
для військових, 5.7 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio P70, камера: 4 модулі, 16 МП, + 8 МП, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4380 мАгод, 230 г
від 4 449 грн.
для військових, 6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 12.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G35, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: 5180 мАгод, 286 г
Відеоогляди
Обзор Blackview BV9500 Pro + краш тест! Отличия BV9500 от BV9500 Pro
11 листопада 201867 352 перегляда
Российский обзор Blackview BV9500 Pro
30 грудня 201814 197 переглядів
Blackview BV9500 Pro - сводный обзор...
10 жовтня 201848 259 переглядів
BV6800-Vs-BV9500 (Pro) - мнение спустя месяцы использования...
29 квітня 201932 990 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 33 590 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 859 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 897 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 116 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 349 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 13 599 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 613 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 504 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 25 969 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г
від 27 589 грн.
гарний звук, 5G, 6.2 ", 416 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Samsung Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4000 мАгод, 167 г, без ЗП
від 14 467 грн.
5G, 6.74 ", 451 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8+ Gen 1, камера: 3 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 204 г