Смартфон Blackview BV6600 64 ГБ
Відео 47Фото 12 |
Довгограючий смартфон зі стійкістю до всіляких негараздів, який можна упускати, топити і мити під водою. Підтвердження тому-сертифікація за стандартами IP68 (захист від пилу і вологи), IP69K (на предмет несприйнятливості до гарячої води під напором) і MIL-STD-810G (протиударні властивості). Кілер-фіча Blackview BV6600-ємна акумуляторна батарея на 8580 мАгод. На одному заряді оной модель може протягнути 792 години в режимі очікування або 36 годин в режимі плеєра.
Зарядка батареї проводиться в прискореному ритмі (18 Вт) через контакти симетричного роз'єму USB-C. слабка сторона девайса — продуктивність. Смартфон оснастили процесором-скромнягою MediaTek Helio A25 і 4/64 ГБ пам'яті (розширюваної). Екран у моделі теж цілком рядовий. Це IPS-панель формату HD +(1440х720 пікселів) з розмірами по діагоналі 5.7 дюймів. Окремим рядком радує, що апарат озброїли NFC-чипом і бічним сканером відбитка пальців. Також він має потрійний основною камерою з провідним датчиком зображення Samsung S5K3P9SX на 16 МП.
Купити Blackview BV6600 64 ГБ
Усі ціни 28 →Смартфон Blackview BV6600 Pro 4/64Gb (Black) EU | 5 929 грн. |
Blackview BV6600 4/64GB Black | 6 499 грн. |
Смартфон Blackview BV6600 4/64GB Green BV6600 4/64GB Green EU | 6 179 грн. |
Blackview BV6600 Pro 4/64GB Green | 5 984 грн. |
Blackview BV6600 Pro 4/64GB Black | 10 390 грн. |
0 1 1 4 |
досить посредня модель Значна ударостійкість, можна використовувати як додатковий захист у бронежилеті. Відео - при включенні високої якості FullHD - 10 кадрів в секунду, розсинхронування зі звуковим рядком.
Батарея великої ємності, а розряджається досить швидко; Перестав працювати динамік, захрипів і вимкнувся, без падінь та купань. Андрей Goralad Магдыч: користуюся Blackview BV6600 64GB кілька місяців |
найкращий бюджетний, не вбивається, камера норм, батарея тримає 5-6 днів у режимі розмов та інтернету, шикарний набір інструментів (рівень, виска, транспортир тощо). У деяких випадках вага перевага. Захист, ціна-якість, батарея чутливі до вібрацій (постійно вмикається екран) Инна Погарская: користуюся Blackview BV6600 64GB більше року |
Користуюся цим телефоно рік і не знайшов жодних серйозних недоліків. Батарея тримає довго.
Гарний фонарик. Бронь. Вологостійкість. Кнопки та сенсорний сканер відбитків працюють дуже добре за таку ціну. Гарна комплектація . Середня камера оцінюється на 5 з 10
пристрій нагрівається під час зарядки Вячеслав Безверхий: користуюся Blackview BV6600 32GB більше року |
Модификації Blackview BV6600
Ціни на Blackview BV6600 |
---|---|---|---|---|
Blackview BV6600 32 ГБ | від 4 299 грн. | 1 пропозиція | ||
Blackview BV6600 64 ГБ | від 5 819 грн. | 28 пропозицій |