Blackview Tab 8E 32 ГБ
Відео 11Фото 13 |
Бюджетний планшет від компанії Blackview розрахований на виконання повсякденних завдань на зразок веб-серфінгу, перегляду фільмів і серіалів, читання книг і запуску простих ігор. Його можна брати з собою на роботу або в поїздки — розміри пристрою становлять 243.6х162.4х8.9 мм, а вага — 600 г.При цьому, незважаючи на доступний цінник, корпус зроблений з металу, а не менш міцного, але дешевого пластику.
Користуватися гаджетом зручно, в першу чергу завдяки великому 10.1-дюймовому IPS дисплею з роздільною здатністю 1920х1200 пікселів, який з усіх боків оточений досить товстими рамками. Зверху розташувалася 5-мегапіксельна фронтальна камера, ззаду-13-мегапіксельна основна зі спалахом. За продуктивність Blackview Tab 8E відповідає 8-ядерний процесор Spreadtrum SC9863A, об'єм пам'яті невеликий - 3 ГБ оперативної і 32 ГБ вбудованої.
Однак сховище можна розширити за допомогою карти пам'яті з максимально допустимих об'ємом 128 ГБ. Одна з сильних сторін планшета-це наявність акумулятора ємністю 6580 мАгод, який забезпечить до декількох днів автономної роботи. Також виробник заявляє до 8 годин безперервних ігор і перегляду відео або 28 годин прослуховування музики від одного заряду. Модель можна доукомплектувати клавіатурою, яка підключається декількома способами: по кабелю, за допомогою Bluetooth або магнітного конектора.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blackview 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blackview.
Купити Blackview Tab 8E 32 ГБ
Усі ціни 20 →Планшет Blackview Tab 8E 3/32GB Gold | 4 410 грн. |
Планшет Blackview Tab 8E 3 / 32Gb Gold | 4 257 грн. |
Планшет Blackview Tab 8E 3/32Gb Grey | 4 470 грн. |
Blackview Планшет Tab 8E 3/32Gb Gold ФР-069571 | 4 399 грн. |
Blackview Tab 8E Wi-Fi 3/32Gb Gold | 4 421 грн. |
Купувався в магазині, і більшою мірою взяв зовнішнім виглядом. Екранчик непоганий, але не дуже яскравий, що місцями засмучує, тому часто беру його з собою на вулицю або в машину. До якості картинки претензій немає. Щодо швидкості роботи – відносно нормально. Але це не швидкий планшет. Він довго вперше завантажується. Якщо навантажити його більше одного завдання - може підвисати. Ігри пробував, але на планшеті не зручно грати у те, що мені подобається. Але загалом грати можна, якщо на самому мінімумі. За часом роботи спокійно тримає три перегляди фільму, тобто годин 6-6.5 він працюватиме при 100% зарядці. Заряджається довго, години 2.5. Матеріали якісні. Пишуть що метал, але я не перевіряв - на дотик холодний, може й справді він. Існує гніздо під докстанцію (клавіатуру). Але у мене є компактна блютуз + мишка. Іноді користуюсь. Гарний звук. Не дуже голосний, але приємний. Брав сріблястий. Нині ним більше син грає. Кілька разів падав на ламінат. Поки що цілий і не глючить. Не подобається, що екран дуже маркий. Швидко збирає усі відбитки. Загалом чудовий на мій погляд варіант, тим більше за такі гроші. Відмінний зовнішній вигляд виглядає дорожче. Приємно тримати в руках, матеріали якісні, нічого не скрипить, не гнеться. Непоганий екран, хоч і яскравість 3. Приємні динаміки. Мінімальна яскравість екрану. На сонці проблематично скористатися. Маркій дисплей. Він не сильно розрахований на багатозадачність, тому слабкий процесор. KarininOleg: користуюся Blackview Tab 8E 32GB кілька місяців |
Модификації Blackview Tab 8E
Ціни на Blackview Tab 8E |
---|---|---|---|---|
Blackview Tab 8E 32 ГБ | від 4 181 грн. | 21 пропозиція | ||
Blackview Tab 8E 32 ГБ / LTE | від 5 105 грн. | 21 пропозиція |