Blackview Tab 9 64 ГБ
Відео 26Фото 18 |
Зазвичай компанія Blackview випускає захищені гаджети, які витримують удари, падіння, занурення у воду і дії екстремальних температур, але дана модель планшета є просто недорогий «робочою конячкою», розрахованої на повсякденну експлуатацію будинку або на роботі. Він дозволяє завжди залишатися на зв'язку завдяки підтримці відразу двох SIM-карт з підключенням до мережі 4G, без необхідності пошуку доступної мережі Wi-Fi.
Ще однією перевагою планшета є ємний акумулятор на 7480 мАгод, одного заряду якого вистачить на 6 годин перегляду відео або ігор, 7.5 годин веб-серфінгу, 38 годин прослуховування музики або 30 годин в режимі розмови. На відміну від захищених моделей, Blackview Tab 9 виглядає не громіздко і завдяки своїм невеликим розмірам (243.7х162.5х8.5 мм) і вазі (570 г) легко поміститься в сумку або рюкзак.
На передній панелі розмістився 10.1-дюймовий IPS дисплей з роздільною здатністю 1920х1200 пікселів, обрамлений з усіх боків рамками, а всередині встановлений 8-ядерний процесор Unisoc Tiger T610, що працює в зв'язці з 4 ГБ оперативної і 64 ГБ вбудованої пам'яті. При бажанні можна збільшити об'єм сховища за допомогою карти пам'яті, також дозволяється підключення клавіатури, яка перетворить планшет в міні-ноутбук. Камер у пристрою дві-13-мегапіксельна основна зі спалахом і 5-мегапіксельна фронтальна. Також в оснащення моделі входять два динаміки, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.0, роз'єм USB-C і 3.5 мм аудіовихід для підключення дротових навушників.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blackview 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blackview.
Купити Blackview Tab 9 64 ГБ
Усі ціни 26 →Blackview Tab 9 4/64GB Grey + Keyboard | 7 099 грн. |
Планшет Blackview Tab 9 4/64GB Gold Keyboard | 6 830 грн. |
Планшет Blackview Tab 9 4/64GB Gold (6931548307075) | 4 841 грн. |
Планшет Blackview Tab 9 10.1" 4/64GB LTE Gold + Keyboard Tab 9 4/64GB LTE | 4 999 грн. |
Планшет Blackview Tab 9 4/64GB Gold + Keyboard | 4 590 грн. |
0 2 1 1 |
Краще б почекав перевірень годиною Lenovo. Весь функціонал працює добре. Чи не дорого. Є чохол. Придбав на початку грудня 2022 року. Працює, як за графіком один місяць і починає сам перезавантажуватися, поки не відмовиться вмикатися. Доводиться скидати до заводських налаштувань. За 4 місяці сьогодні втретє налаштовував. Тож інформацію на довго не зберегти. Руслан Ясинский: користуюся Blackview Tab 9 кілька місяців |
Усі ігри запускаються. Відео 4к показує без затримок. Екран відмінний, яскравий, а після оновлення прошивки та мінімальна яскравість, для використання у темряві, теж ідеальна. Блютуз навушники та колонка підключилися відразу. Вай-фай використовую за 2 метри від роутера, нарікань немає. Батареї вистачає надовго. Довше, ніж обіцяє виробник в 1,5-2 рази. Зовні красивий, але важкуватий. Екран, продуктивність (в контексті ціни), тривалість роботи без зарядки, низький нагрів корпусу – взагалі не відчув. Важкий. користуюся Blackview Tab 9 менше місяця |
Підшукуючи пристойний планшет без зайвих наворотів, погляд часто чіпляється за продукцію бренду Blackview. У народі ця китайська марка більш відома завдяки своїм невбиваним смартфонам, а останнім часом вона плотненько освоїла виробництво планшетних комп'ютерів.
Робоча конячка
У сегменті планшетів середньої руки збалансованою "робочою конячкою" від Blackview бачиться модель Tab 9. У ній немає як нічого зайвого, так і відверто слабких місць. Судіть самі, на передній панелі пристрою розпростерся 10.1-дюймовий IPS-екран, в "нутрі «планшета встановлена зв'язка восьмиядерного процесора Unisoc Tiger T610 і 4/64 ГБ пам'яті, а живленням девайса» завідує" ємний акумулятор на 7480 маг.
Завжди онлайн
З такими даними на планшеті без проблем підуть ігри та програми середнього ступеня «тяжкості». Також модель добре підходить для перегляду фільмів і відеороликів. Зв'язок зі Всесвітньою павутиною Blackview Tab 9 тримає по домашній мережі Wi-Fi або ж за допомогою мобільних вишок - у конструкції планшета є вбудований LTE-модем і два слоти під SIM-карти.
Розумні характеристики
Камер у девайса дві — з тилу видніється об'єктив 13 МП основного фотомодуля зі спалахом, а на фронтальній панелі розміщений "вічко" 5 МП Селфі-камери. У допоснащення моделі входять два динаміки, Wi-Fi 5, Bluetooth 5.0 і зарядний роз'єм USB-C з симетричною контактною групою для підключення зарядного штекера. Blackview Tab 9-придатний варіант в полку бюджетних планшетів з розумними характеристиками.