Витяжний вентилятор Blauberg Sileo 125 T
Відео 12 | від 3 990 до 4 821 грн. Порівняти ціни 14 →Розмір:124 мм Продуктивність:187 м³/год Шум:32 дБ Функції:автожалюзі |
Модифікації Blauberg Sileo 17
Характеристики
Blauberg Sileo 125 T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blauberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blauberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модифікації моделі:
- Модель Sileo 125 — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель Sileo 125 S — має шнурковий вимикач
- Модель Sileo 125 T — має таймер вимкнення
- Модель Sileo 125 ST — має шнурковий вимикач і таймер вимкнення
- Модель Sileo 125 H — має таймер вимикання і датчик вологості
- Модель Sileo 125 SH — має шнурковий вимикач, таймер вимикання і датчик вологості
- Модель Sileo 125 IR — має таймер вимикання і датчик руху
Де купити Blauberg Sileo 125 T
Сортувати
Blauberg Blauberg Sileo 125 T V0687939995 | 4 821 грн. |
Витяжний вентилятор Blauberg Sileo 125 Т 200125614000 | 4 821 грн. |
Вентилятор Blauberg Sileo 125 Т | 4 591 грн. |
Вытяжной вентилятор BLAUBERG Sileo 125 T | 4 821 грн. |
Витяжний вентилятор Blauberg Sileo 125 T | 4 821 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо