Витяжний вентилятор Blauberg Aero Still
від 2 627 до 6 389 грн. Розмір:100 - 150 мм Продуктивність:84 - 254 м³/год Шум:25 - 33 дБ Функції:автожалюзі |
Модифікації Blauberg Aero Still 9
Aero Still 100 | 100 мм | 84 м³/год | 25 дБ | 2 627 .. 3 055 грн. | Порівняти ціни 8 |
Aero Still 100 T | 100 мм | 84 м³/год | таймер | 25 дБ | 3 549 .. 3 736 грн. | Порівняти ціни 4 |
Aero Still 100 H | 100 мм | 84 м³/год | таймер | 25 дБ | 3 660 .. 3 853 грн. | Порівняти ціни 2 |
Aero Still 125 | 125 мм | 158 м³/год | 31 дБ | 2 953 .. 3 434 грн. | Порівняти ціни 8 |
Aero Still 125 T | 125 мм | 158 м³/год | таймер | 31 дБ | 3 917 .. 4 123 грн. | Порівняти ціни 2 |
Aero Still 125 H | 125 мм | 158 м³/год | таймер | 31 дБ | 4 152 грн. | Rozetka.ua |
Aero Still 150 | 150 мм | 254 м³/год | 33 дБ | 4 579 .. 5 324 грн. | Порівняти ціни 6 |
Aero Still 150 H | 150 мм | 254 м³/год | таймер | 33 дБ | 5 628 грн. | Rozetka.ua |
Aero Still 150 T | 150 мм | 254 м³/год | таймер | 33 дБ | 6 070 .. 6 389 грн. | Порівняти ціни 2 |
Лінійка Aero Still
Осьовий вентилятор, що працює в напрямку на витяжку повітря з приміщень. Темп обертання крильчатки пристрою задає двигун на підшипниках кочення з заявленим ресурсом понад 30 тис. годин служби на благо позбавлення від несприятливих ароматів. Починаючи з базової конфігурації, в активах Blauberg Aero Still є зворотний клапан, що перешкоджає проникненню сторонніх запахів з вентканала. Витяжний вентилятор однаково легко монтується як на стелю, так і на стіну. Продуктивність моделей сімейства становить від 84 до 254 м³/год, завдяки чому підібрати пристрій необхідної сили під власні потреби не складе труднощів. На борту розширених комплектацій вентилятора можуть бути присутніми мотузковий вимикач, датчик вологості, таймер і їх різні комбінації. Примірники серії зараховані до загону малошумних: залежно від розміру пристрої лінійки генерують звукові коливання з частотою лише від 25 до 33 дБ. Водночас вентилятор споживає мінімум енергії: від 5.5 Вт «в базі» до 19 Вт «на максималках».
Відеоогляди
Рекомендуємо