Витяжний вентилятор Blauberg Turbo 100
Відео 4 |
Модифікації Blauberg Turbo 6
Характеристики
Blauberg Turbo 100 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blauberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blauberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора Blauberg Turbo 100:
- Термопредохранители для захисту від перевантаження
- Споживання струму — 0.11 A
- Вага — 1.68 кг
Де купити Blauberg Turbo 100
Колір:
Blauberg Blauberg Turbo 100 V0687840038 | 5 047 грн. |
Канальний вентилятор змішаного типу BLAUBERG Turbo 100 200520012000 | 4 335 грн. |
Blauberg Blauberg Turbo 100 T | 5 644 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо