Лічильник води BMeters GSD8-I 1/2 CW 2.5 110
Фото 4 |
BMeters GSD8-I 1/2 CW 2.5 110 |
|
Можливість установки дротових модулів передачі даних M-BUS, бездротових M-BUS і LoRa.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BMeters 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BMeters.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BMeters GSD8-I 1/2 CW 2.5 110
BMeters GSD8-I 1/2" Холодня Вода 110мм R100 (8IA00F12CSCIV0) 8IA00F12CSCIV | 773 грн. |
Лічильник води BMeters GSD8-I R100 1/2" ХВ 0°С-50°С L=110 мм Qn= 2,5 м/г з | 840 грн. |
Лічильник води BMeters GSD8-I DN 1/2" (Qn=2.5 м. куб. на годину) до 30° С | 809 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →