Лічильник води BMeters GSD8-I 1/2 CW 2.5 80
Фото 4 |
BMeters GSD8-I 1/2 CW 2.5 80 |
|
Можливість установки дротових модулів передачі даних M-BUS, бездротових M-BUS і LoRa.
Лічильник без импульсионного датчика
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BMeters 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BMeters.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BMeters GSD8-I 1/2 CW 2.5 80
Лічильник води BMeters GSD8-1 R100 1/2" ХВ 0°С-50°С Qn= 2,5 м/г L=80 мм | 840 грн. |
Лічильник холодної води BMeters GSD8 1/2" 50°С L=80 мм (53304) | 748 грн. |
Лічильник води BMeters GSD8-I DN 1/2" (Qn=2.5 м. куб. на годину) до 30° С | 809 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →