Мангал / барбекю Bo-Camp Compact (8108357)
Bo-Camp Compact |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bo-Camp 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bo-Camp.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bo-Camp Compact
Усі ціни 17 →Гриль вугільний Bo-Camp Compact Black/Red (8108357) | 1 476 грн. |
Гриль вугільний Bo-Camp Compact Black/Red (8108357) | 1 476 грн. |
Гриль вугільний Bo-Camp Compact Black/Red (8108357) DAS302026 | 1 476 грн. |
Гриль угольный Bo-Camp Compact Black/Red (8108357) DAS302026 | 1 476 грн. |
Гриль-барбекю Bo-Camp Compact Black/Red (8108357) | 1 628 грн. |
ще 12 пропозицій