Силова лава Body Solid GHYP45
Відео 1Фото 10 |
Body Solid GHYP45 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Body Solid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Body Solid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Body Solid GHYP45
Лава для тренування спини Body-Solid GHYP45 (1157) M-1368430 | 20 348 грн. |
Скамья силовая Body-Solid GHYP45 1157 | 17 414 грн. |
Body Solid Mięśni Grzbietu Hyperextension 45 Ghyp45 | 16 318 грн. |
Лава для тренування спини Body-Solid GHYP45 (1157) | 20 348 грн. |
Лава силова Body-Solid GHYP45 | 15 674 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →