Силова стійка Hop-Sport HS-1004L
Відео 1Фото 8 |
Hop-Sport HS-1004L |
|
Стійки можуть регулюватися за висотою від 90 до 140 см і шириною від 53 до 98 см.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hop-Sport 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hop-Sport.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Hop-Sport HS-1004L
Усі ціни 6 →Подставка и стойка Hop-Sport HS-1004L | 5 072 грн. |
Стійки для штанги Hop-Sport HS-1004L 5902308225725 | 5 338 грн. |
Hop-Sport Стійка під штангу Hop-Sport 1004L, 5902308225725 5902308225725 | 5 338 грн. |
Стойка под штангу Hop-Sport HS-1004L | 5 338 грн. |
Стійки для штанги Hop-Sport HS-1004L 2256 | 5 338 грн. |
Стійки для штанги Hop-Sport HS-1004L | 5 338 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →