Каталог   /   Авто та мото   /   Запчастини й електрика   /   Склоочисники (двірники)   /   Bolid

Склоочисник Bolid Special 380 (40380)

Фото - Склоочисник Bolid Special 380
Bolid Special 380
Тип
каркасна щітка
Призначення
лобове скло
Кількість в упаковці
1 шт.
Довжина основного
380 мм
Сезонність
всесезонний
Кріплення
Bayonet
Hook 9x4
Дата додавання на E-Katalog
січень 2019
Маркування виробника
40380

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bolid 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bolid.

Купити Bolid Special 380

Усі ціни 14 →

Bolid каркасная Special 15/380 (40380) каркаснаяSpecial15/380(40380)

Довжина склоочисника/380 мм|Посилання на сайт виробника/https://www.storm-group.eu/ru/products/show/4450-karkasnaya-shchetka-... щеbolid-special-15380mm|Конструкція/Каркасна|Бренд/Bolid
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
92 грн.

Каркасна щітка Bolid Special 15/380 мм (40380)

Маркетплейс: MAUDAU  AutoKermo З нами 2 роки
(Київ)
Поскаржитись

Каркасна щітка BOLID Special 15" (380 мм) (40380)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Каркасна щітка Bolid SPECIAL 15/380мм для автомобілів каркасний двірник склоочисник для очищення скла (LD-BN33A)

Маркетплейс: Rozetka.ua  BONUS З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
219 грн.

Каркасна щітка Bolid SPECIAL 15"/380мм склоочисник для автомобіля з гумовим гумкою та захистом від корозії (LI-D22-O)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Just Mix З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
223 грн.
ще 9 пропозицій

Динаміка цін на Bolid Special 380