Мангал / барбекю Bomann BQS 2244 CB
Фото 6 |
Bomann BQS 2244 CB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bomann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bomann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bomann BQS 2244 CB
Усі ціни 14 →Електрогриль Bomann Bqs 2244 СВ | 2 856 грн. |
Гриль Bomann bqs 2244 св | 2 881 грн. |
Bomann BQS 2244 СВ | 2 719 грн. |
Електрогриль Bomann BQS 2244 СВ (BQS2244СВ) | 2 905 грн. |
Електрогриль Bomann BQS 2244 СВ (BQS2244СВ) BQS2244СВ | 2 719 грн. |
ще 9 пропозицій