Електрочайник Bomann WK 5012 CB 2200 Вт 1.8 л
Bomann WK 5012 CB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bomann 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bomann.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bomann WK 5012 CB 2200 Вт 1.8 л
Усі ціни 14 →Електрочайник Bomann WK 5012 CB | 1 409 грн. |
WK 5012 cb Електрочайник Bomann | 1 520 грн. |
Електрочайник Bomann WK 5012 CB (WK5012CB) | 1 643 грн. |
Электрочайник Bomann WK 5012 CB (WK5012CB) WK5012CB | 1 513 грн. |
Електрочайник Bomann WK 5012 CB (WK5012CB) WK5012CB | 1 405 грн. |
ще 9 пропозицій
Додаткові функції і можливості електрочайника Bomann WK 5012 CB:
- Кнопка відкривання кришки
- Знімний фільтр
- Обертання на підставці на 360°
РекомендуємоПорівняти в таблиці →