Сушарка для білизни Bonro B88 (42400234)
Фото 8 |
Bonro B88 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bonro B88
Багатоярусна сушарка органайзер для одягу сіра Bonro B88 (42400234) | 1 233 грн. |
Багатоярусна сушарка-органайзер для одягу Bonro B88 розкладна металева до | 1 481 грн. |
Багатоярусна сушарка-органайзер для одягу Bonro B88 металева розкладна на | 1 451 грн. |
Багатоярусна сушарка органайзер для одягу сіра Bonro B88 | 1 078 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →