Вбудована мікрохвильова піч Borgio BI MWO 20L
Borgio BI MWO 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borgio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borgio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borgio BI MWO 20L
Усі ціни 12 →Встраиваемая микроволновая печь Borgio bi mwo 20l Inox | 8 521 грн. |
Вбудована мікрохвильова піч Borgio BI MWO 20L Inox | 8 443 грн. |
Мікрохвильова піч Borgio BI MWO 20L Inox | 8 879 грн. |
Микроволновая печь Borgio BI MWO 20L Inox | 8 625 грн. |
Мікрохвильова піч Borgio BI MWO 20L Inox | 8 979 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →