Вбудована мікрохвильова піч Interline MWG 725 ESA BA
Відео 1Фото 15 |
Interline MWG 725 ESA BA білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline MWG 725 ESA BA
Interline MWG 725 ESA BA офіційна гарантія | 9 299 грн. |
INTERLINE MWG 725 ESA BA | 9 799 грн. |
Вбудована мікрохвильова піч Interline MWG 725 ESA BA | 8 959 грн. |
Відеоогляди
Модификації Interline MWG 725 ESA BA
Ціни на Interline MWG 725 ESA BA |
---|---|---|---|---|
Interline MWG 725 ESA WA | від 8 249 грн. | 32 пропозиції | ||
Interline MWG 725 ESA BA | від 8 959 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →