Навушники
Borofone BM65 Sole
Фото 10 |
Borofone BM65 Sole 2022 рік |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borofone BM65 Sole
Усі ціни 13 →Навушники з мікрофоном Borofone BM65 Sole Blue (BM65U) BM65U | 99 грн. |
Навушники BOROFONE Sole mic HiFi BM65 1.2М black | 185 грн. |
Навушники Borofone BM65 Sole wire-controlled (Extreme night black) (137505 | 199 грн. |
Навушники Borofone BM65 Sole wire-controlled (Ice sea blue) (137506) | 199 грн. |
Навушники BOROFONE Sole wire-controlled earphones with mic HIFI BM65 |1.2M | 121 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →