Портативна колонка Borofone BR16 Gage
Відео 1Фото 25 |
Borofone BR16 Gage |
|
Крихітка колонка в нетиповому прямокутному форм-факторі з обробкою передньої панелі корпусу у вигляді такого собі поля для гри в «хрестики-нуліки». Модель випускається як у спокійних кольорах сірого і чорного кольору, так і в яскравих кольорах зеленого і червоного кольору. Також червоним виділено кнопкові органи керування портативною акустикою на одному з вузьких торців корпусу.
Зв'язок із мобільними гаджетами колонка тримає по мережі Bluetooth, також у ній є повнорозмірний USB-порт для відтворення музики з флешок, слот під картку microSD і навіть вбудований FM-приймач. На додачу на задню панель корпусу моделі винесений «кругляшок» декоративного LED-підсвічування. Borofone BR16 Gage обладнали монодинаміком потужністю 5 Вт з підтримкою режиму гучного зв'язку (при необхідності прийому голосових дзвінків зі сполученого смартфона). Безперервно програвати треки колонці під силу протягом 4 годин. Ще 3 години витрачається на повну процедуру заряджання акумулятора ємністю 1200 мАгод. Модель зібрана в корпусі з розмірами 84x100x47 мм і вагою всього лише 245 г.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.
Купити Borofone BR16 Gage
Усі ціни 49 →Акустика Borofone BR16 Gage Grey | 368 грн. |
Акустика Borofone BR16 Gage Grey | 368 грн. |
Borofone Портативна акустична система BOROFONE LED Gage sports BT BR16 gre | 389 грн. |
Borofone BR16B | 938 грн. |
Портативна акустика Borofone BR16 Gage sports wireless speaker Dark Green | 287 грн. |