Портативна колонка Borofone BP8 Glazed (974443382280)
Фото 8 |
Borofone BP8 Glazed |
|
Оригінальний дизайн корпусу, 11 типів світлових ефектів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Borofone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Borofone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Borofone BP8 Glazed
Усі ціни 10 →Borofone BP8 Black (BP8B) 000000570751 | 899 грн. |
Портативна акустика Borofone BP8 Glazed colorful luminous BT speaker Black | 815 грн. |
Портативна колонка BOROFONE BP8 Glazed colorful luminous BT speaker Black | 911 грн. |
Портативна колонка BOROFONE BP8 Glazed colorful luminous BT speaker Black | 966 грн. |
Портативна колонка Borofone BP8 Black (BP8B) | 907 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →