Газонокосарка Bosch AdvancedRotak 660 06008B9201 (06008B9201)
Відео 5Фото 4 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch AdvancedRotak 660 06008B9201
Усі ціни 30 →Газонокосарка Bosch AdvancedRotak 660 06008B9201 | 10 599 грн. |
Газонокосилка Bosch AdvancedRotak 660 06008B9201 | 11 000 грн. |
Газонокосилка Bosch AdvancedRotak 650 06008B9201 | 10 699 грн. |
Bosch Bosch AdvancedRotak 660 (0.600.8B9.206) 0.600.8B9.206 | 12 999 грн. |
Bosch Газонокосарка AdvancedRotak 660, 1700 Вт, 42 см, 20/80мм, 50л, 660 м | 12 609 грн. |
Прогресивна газонокосарка німецького бренду Bosch отримала потужний 1700-ватний двигун з захистом від перевантаження і системою шумозаглушення ProSilence. За рахунок останньої максимальний звуковий тиск на користувача не перевищує 76 дБ.
Модель здатна ефективно стригти густу траву і збирати опале листя, з чим допомагає стильною ніж LeafCollect з шириною захвату 42 див. в
Гнучкі налаштування
Bosch AdvancedRotak 660 підтримує синхронну регулювання висоти скошування. На корпусі моделі розташована окрема кнопка з віконцем, у якому показано поточне значення. На вибір доступно 7 варіантів установок висоти в діапазоні від 20 до 80 мм.
Газонокосарка має ергономічну рукоятку ErgoFlex, яка добре зарекомендувала себе в багатьох попередніх моделях, в тому числі популярної Bosch ARM 37. Її звичну конструкцію доповнюють телескопічні напрямні. Вони дають змогу в декілька легких рухів відрегулювати по висоті ручку, підбираючи відповідний варіант під зріст користувача. Також на рукоятці розташований фіксатор для подовжувача.
Зручна в експлуатації і зберіганні
Незважаючи на вага 16 кг, модель нескладно переміщати по газону. Плавний і легкий хід Bosch AdvancedRotak 660 забезпечують шарикопідшипникові колеса з гумовим протектором.
Комбінований травозбірник вміщує до 50 літрів і передбачає індикацію заповнення. Його нескладно спустошувати, а завдяки складним бічних опор, він в порожньому вигляді в рази компактніше жорстких мішків, зроблених із пластику. Зазначимо, що складається рукоятка моделі, завдяки чому газонокосарка займе небагато місця у гаражі або іншому підсобному приміщенні при зберіганні.
До недоліків приладу відноситься висока вартість, хоча схожа за робочими параметрами акумуляторна версія Bosch Rotak 43 LI все одно відчутно дорожче. До того ж витрачені на AdvancedRotak 660 гроші окупляться зручністю, практичністю і невибагливістю в процесі експлуатації.
Модификації Bosch AdvancedRotak 660 06008B9201
Ціни на Bosch AdvancedRotak 660 06008B9201 |
---|---|---|---|---|
Bosch AdvancedRotak 750 06008B9305 | від 17 360 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch AdvancedRotak 660 06008B9201 | від 10 599 грн. | 30 пропозицій | ||
Bosch AdvancedRotak 760 06008B9301 | від 12 199 грн. | 5 пропозицій |