Будівельний фен Bosch UniversalHeat 600 06032A6120
Відео 3Фото 5 |
Bosch UniversalHeat 600 06032A6120 DIYлегкий |
|
Фен будівельний Bosch UniversalHeat 600 Promo Set у комплекті кейс має і 3 насадки, а модель UniversalHeat 600 — без насадок і кейса
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch UniversalHeat 600 06032A6120
Усі ціни 49 →Фен технический Bosch UniversalHeat 600 06032A6120 | 1 849 грн. |
Фен технічний Bosch UniversalHeat 600 (06032A6120) 06032A6120 | 2 094 грн. |
Фен технический Bosch UniversalHeat 600 с стеклозащитным соплом 75 мм 0603 | 2 249 грн. |
Технічний фен Bosch UniversalHeat 600 06032A6120 | 2 094 грн. |
Технічний фен Bosch UniversalHeat 600 з склозахисним соплом 75 мм 06032A61 | 2 249 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →