Мийка високого тиску Bosch Advanced Aquatak 160
Відео 5Фото 7 |
Bosch Advanced Aquatak 160 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch Advanced Aquatak 160
Усі ціни 29 →Очисник високого тиску Bosch AdvancedAquatak 160 06008A7800 | 15 999 грн. |
Очиститель высокого давления Bosch AdvancedAquatak 160 06008A7800 | 14 200 грн. |
Мийка високого тиску Bosch AdvancedAquatak 160 (06008A7800) 06008A7800 | 15 999 грн. |
Мийка високого тиску Bosch AdvancedAquatak 160 | 14 200 грн. |
Мінімийка високого тиску Bosch AdvancedAquatak 160 (06008A7800) | 16 400 грн. |
Потужності цілком вистачає. Шикарна комплектація, довгий восьмиметровий шланг, який скручується в бухту, висувна ручка та функція забору води з бака. При заборі води з бака потужність практично та сама, що і з водопроводу. Помпа в мийці металева, але сам висновок на який накручується водяний фільтр – пластиковий. З огляду на цей недолік, після роботи скручую водяний фільтр, щоб не відламати пластиковий висновок. Александр: користуюся Bosch Advanced Aquatak 160 більше року |
Цифра «160» в імені мийки з серії Bosch Advanced Aquatak фігурує не дарма — у ній виражено максимальний тиск води на виході в барах. Настільки потужний струмінь змиє навіть найстійкіші забруднення, а якщо ні — на виручку прийде спеціальна насадка для нанесення піни.
Практичність
Практичність моделі підкреслюють металева телескопічна ручка, барабан для намотування шланга високого тиску зі зручною рукояткою, паркувальні пази під розпилювальний пістолет. Агрегат пересувається, використовуючи в ролі точок опори пару транспортувальних коліс. Без них 23.4-кілограмова «тушка» Bosch Advanced Aquatak 160 ознаменувалася б непідйомною.
Дійові особи
Темп роботи мийки задають потужний 2600-ватний електродвигун на пару з помпою, яка самостійно всмоктує. Продуктивність прогонки води крізь лопаті насоса сягає 9.5 л/хв (570 л/год). На додаток агрегат здатний оперувати нагрітими водними масами для поліпшення результативності вологого прибирання (не більше 40 °С).
До блиску
Залежно від поставлених завдань, оператор мінімийки вправі вдатися до послуг віялової і роторної насадок, а також вищезазначеного пінного бачка. Додатково до моделі можна прикупити практичну насадку «360°» з гнучким регулюванням напрямку подачі водяного струменя. Укупі зі шлангом високого тиску 8-метрової довжини вийде дістатися до найбільш важкодоступних місць і прибрати їх, що називається, до блиску.
Також влітку використовую миття по догляду за будинком: миття бетонних доріжок (у комплекті є спеціальна насадка), миття цегляних стін, водостоків та чищення шиферного даху (за п'ять днів, не поспішаючи почистив дах на будинку, літній кухні та сараї).