Садова повітродувка-пилосос Bosch UniversalGardenTidy 3000 06008B1001 (06008B1001)
Відео 3Фото 2 |
Bosch UniversalGardenTidy 3000 06008B1001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch UniversalGardenTidy 3000 06008B1001
Усі ціни 36 →Повітродувка-пилосос Bosch UniversalGardenTidy 3000 06008B1001 | 3 912 грн. |
Воздуходувка-пылесос Bosch UniversalGardenTidy 3000 06008B1001 | 3 299 грн. |
Воздуходувка-пылесос Bosch UniversalGardenTidy 3000 06008B1001 | 3 912 грн. |
Садова повітродувка-пилосмок Bosch UniversalGardenTidy 3000 (06008B1001) 0 | 3 912 грн. |
Повітродувка-пилосос Bosch UniversalGardenTidy 3000 06008B1001 | 3 912 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →