Відбійний молоток Bosch GSH 500 Professional (0611338720)
Відео 8Фото 8 |
Bosch GSH 500 Professional |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSH 500 Professional
Усі ціни 18 →Отбойный молоток Bosch GSH 500 Professional 0611338720 | 11 999 грн. |
Відбійний молоток Bosch GSH 500 Professional з валізою, зубилом 280 мм 061 | 13 559 грн. |
Отбойный молоток Bosch Professional GSH 500 с чемоданом, зубилом 280 мм 06 | 13 559 грн. |
Відбійний молоток Bosch з SDS max GSH 500 (0611338720) 0611338720 | 13 558 грн. |
Відбійний молоток Bosch GSH 500 Professional з кейсом, зубилом 280 мм 0611 | 13 559 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →