Відбійний молоток Bosch GSH 11 VC Professional (0611336000)
Відео 8Фото 6 |
Bosch GSH 11 VC Professional |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSH 11 VC Professional
Усі ціни 17 →Отбойный молоток с патроном SDS-max Bosch GSH 11 VC Professional 061133600 | 32 899 грн. |
Відбійний молоток Bosch GSH 11 VC 0611336000 | 40 852 грн. |
Отбойный молоток Bosch Professional GSH 11 VC в чемодане с пикообразным зу | 40 852 грн. |
Відбійний молоток Bosch GSH 11 VC (0611336000) 0611336000 | 40 852 грн. |
Відбійний молоток Bosch GSH 11 VC Professional 0611336000 | 40 852 грн. |
ще 12 пропозицій
Відеоогляди
Особливості комплектації:
- Артикул 0611336000 — в комплекті зубило
- Артикул 0611336001 — в комплекті набір зубил (4 шт)
РекомендуємоПорівняти в таблиці →