Набір електроінструменту Bosch GSR 120-LI + GDR 120-LI Professional 06019G8023
Відео 2 |
Bosch GSR 120-LI + GDR 120-LI Professional 06019G8023 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSR 120-LI + GDR 120-LI Professional 06019G8023
Усі ціни 34 →Набір інструментів Bosch GSR 120-Li та GDR 120-LI 06019G8023 | 5 699 грн. |
Набор инструментов Bosch GSR 120-Li и GDR 120-LI 06019G8023 | 5 299 грн. |
Набор инструментов Bosch Professional дрель-шуруповерт GSR 120-LI + ударны | 5 699 грн. |
Набір шуруповерт акумуляторний Bosch GSR 120-LI, ударний гайковерт GDR 120 | 5 699 грн. |
Набір інструменту BOSCH GSR 120-LI + GDR 120-LI 06019G8023 | 5 699 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →