Будівельний фен Bosch GHG 23-66 Professional 06012A6301
Відео 3Фото 6 |
Bosch GHG 23-66 Professional 06012A6301 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch GHG 23-66 Professional 06012A6301
Усі ціни 51 →Фен технический Bosch GHG 23-66 06012A6301 | 5 125 грн. |
Фен технічний Bosch GHG 23-66 Kit Professional 06012A6301 | 6 222 грн. |
Фен технический Bosch Professional GHG 23-66 с 5 насадками 06012A6301 | 6 222 грн. |
Технічний фен BOSCH GHG 23-66 Professional (06012A6301) 06012A6301 | 6 222 грн. |
Фен будівельний Bosch GHG 23-66 +AC (0.601.2A6.301) UA-UCRF | 5 489 грн. |
0 0 1 5 |
Гарний приємний інструмент. Активно використовую як на роботі (клейка меблевої кромки), так і вдома. Зручна, не важка, ручка із захисною дужкою. Розігрівання швидке, температура не падає, є дисплей. Потужний, зручний, швидкий розігрів Немає Вова Бойко: користуюся Bosch GHG 23-66 Professional 06012A6301 більше року |
використовуємо даний фен вже протягом 5 років, але кожен півроку купуємо нові, працюємо ми на авто тонуванні та облийці авто плівкою захисною, фенами грем плівку і т.д., фени довго не живуть так як використовуємо по 2-3 години на день і постійно йде навантаження нагрівання і охолодження, так що ви не думайте що я купив фуфло, інші варіанти взагалі не варіанти, живуть по 1 місяцю, навіть є щось дорожче а результат такий виходить.... Фени з довгим шнурком відносно, теж зручно, та як раніше подовжували на інших для зручності. дорогий і не довго служить... Alex: |
За допомогою фена зняв усю стару фарбу з вікон та підвіконь – все вийшло якісно та чисто, без зайвого пилу. Взимку нагоді ще раз – відігріти замерзлу воду в трубах. Сам агрегат невеликий та компактний, але досить потужний – температуру повітря можна регулювати. У разі перегріву фен сам вимикається. Потужний, компактний Не знайшов Игорь Довбуш: користуюся Bosch GHG 23-66 Professional 06012A6301 більше року |
Професійна техніка Bosch характеризується не тільки фірмовим синім забарвленням з червоним логотипом, але і готовністю до високих навантажень і рішенням вимогливих завдань. GHG 23-66 Professional 06012A6301 — технічний фен, що задовольняє всі вимогам професійного майстра.
Продуманий до дрібниць
До ергономіки претензій немає, в цьому сенсі модель можна вважати зразковою. Вона легка, всього 0.67 кг, має зручну ручку і добре збалансована. Дозволяє працювати як в звичайному ручному режимі, так і стаціонарному. Радує і багата комплектація. У наборі компактний міцний кейс і 5 сопел для широкого спектру робіт: склозахисне, зварювальне, плоске, відбиваюче і перехіде.
Ідеально настроюється
Фен забезпечує чудову керованість. Реалізовані 10-ступеневе регулювання потоку повітря від 150 до 500 л/хв, режим холодного обдування на 50 °С, точне регулювання температури до 650 °С і 4 користувальницьких режими що настроюються.
Потужний і надійний
Завдяки високій потужності двигуна 2.3 кВт, фен швидко нагрівається до необхідної температури і надійно захищений від перегріву автоматикою відключення.
За весь функціонал і зручність роботи виробник пропонує заплатити $140, що відносно небагато на тлі найближчих конкурентів типу Makita HG651CK або Metabo HE 23-650 Control 602365500, і це робить Bosch GHG 23-66 Professional 06012A6301, мабуть, одним з кращих ручних технічних фенів для професійного використання на сьогодні.