Електролобзик Bosch GST 185-LI Professional 06015B3021
Відео 2Фото 15 |
Bosch GST 185-LI Professional 06015B3021 |
|
Модель 06015B3021 поставляється без акумулятора та зарядного пристрою.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GST 185-LI Professional 06015B3021
Усі ціни 27 →Лобзик аккумуляторный Bosch Professional GST 185-LI без акб и з/у в картон | 5 499 грн. |
Акумуляторний лобзик Bosch GST 185-LI Professional без акб і зп 06015B3021 | 5 579 грн. |
Аккумуляторный лобзик Bosch Professional GST 185-LI без акб и з/у в картон | 6 486 грн. |
Акумуляторний лобзик Bosch GST 185-LI (06015B3021) 06015B3021 | 6 486 грн. |
Лобзик акумуляторний Bosch Professional GST 185-LI без акб і з/п в картоні | 6 486 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →