М'ясорубка Bosch CompactPower MFW3X18W білий
Відео 1Фото 4 |
Bosch CompactPower MFW3X18W білий чорний |
|
Надійна і потужна електром'ясорубка від популярного німецького виробника побутової техніки — компанії Bosch. Пікова потужність пристрою становить 2000 Вт, при цьому всього за одну хвилину апарат перетворює до 2,5 кг м'яса на якісний фарш. Двосторонній ніж справляється навіть з самим жорстким і жилавим м'ясом. Спеціальна функція реверса дозволяє запустити спірального обертання шнека у зворотному напрямку, даючи змогу таким чином усунути засмічення, перекрутити застрягле м'ясо і очистити внутрішню порожнину пристрою.
Безпека м'ясорубки Bosch MFW3X18W забезпечується системою захисту від перевантажень, яка відключає техніку у разі критичного підвищення навантаження на мотор, і стійкими нековзними ніжками, які щільно утримують модель на столі. Крім того, м'ясорубка зручна у використанні та зберіганні. Всі частини (завантажувальний лоток, пластиковий штовхач і знімний шнек) легко розбираються і збираються. У корпус вбудовано відділення для зручного зберігання аксесуарів. Крім стандартних дисків для фаршу трьох розмірів, насадок для ковбас та кеббе, а також — терки і шинкування, в комплекті йде цитрус-прес і млинок для перемелювання кави і спецій.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch CompactPower MFW3X18W білий
Усі ціни 39 →М'ясорубка BOSCH MFW3X18W | 8 299 грн. |
М'ясорубка BOSCH MFW3X18W | 8 299 грн. |
М'ясорубка Bosch MFW3X18W | 8 299 грн. |
Bosch Bosch MFW3X18W | 8 640 грн. |
Електром'ясорубка Bosch MFW3X18W | 7 200 грн. |
Модификації Bosch CompactPower MFW3X18W
Ціни на Bosch CompactPower MFW3X18W |
---|---|---|---|---|
Bosch CompactPower MFW3X18W білий | від 6 368 грн. | 39 пропозицій | ||
Bosch CompactPower MFW3X18B чорний | від 6 489 грн. | 16 пропозицій |