Пилосос
Bosch Professional GAS 35 L SFC
Відео 26Фото 4 |
Bosch Professional GAS 35 L SFC |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch Professional GAS 35 L SFC
Усі ціни 29 →Пылесос для влажного/сухого мусора Bosch GAS 35 L SFC+ Professional 06019C | 21 629 грн. |
Універсальний пилосос Bosch GAS 35 L SFC + 06019C3000 | 23 898 грн. |
Bosch Bosch GAS 35 L SFC+ | 23 848 грн. |
Пилосос Bosch GAS 35 L SFC + Professional (06019C3000) миючий 06019C3000 | 23 898 грн. |
Універсальний пилосос Bosch GAS 35 L SFC+ Professional 06019C3000 | 23 898 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 2 3 |
Гарний, з потужним двигуном, без проблем прибирає бетонну крихту після ремонту. Стійкий, маневрений, добре пересувається поверхнею. Гнучкий м'який шланг та довгий шнур. Потужний, зручний Немає Иван Дисько: користуюся Bosch Professional GAS 35 L SFC більше року |
За розмірами начебто великий і громіздкий, але маневрений і легко дістає до важкодоступних куточків. Добре всмоктує цементну крихту та інше будівельне сміття, є функція вологого прибирання – але нею користуємося рідко, якось не зайшло. Мінус лише один – під час роботи шумить досить сильно. Маневрений, потужний Шумить Сергей Мыченко: користуюся Bosch Professional GAS 35 M AFC більше року |
Довгий шнур, довгий шланг. Втім дістає скрізь і смокче все. міць немає Gena: |
Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості пилососа Bosch Professional GAS 35 L SFC:
- Кріплення під кейс L-BOXX (ящик для інструментів)
- GAS 35 L SFC — напівавтоматичне очищення фільтра
- GAS 35 L AFC — автоматичне очищення фільтра
- GAS 35 M AFC — автоматичне очищення фільтра, сертифікація класу М з видалення пилу
РекомендуємоПорівняти в таблиці →