Bosch Professional GAS 18 V-1
Відео 4Фото 6 |
Bosch Professional GAS 18 V-1 |
|
Портативний, бездротовий пилосос від популярного німецького виробника — компанії Bosch. Пристрій компактний і мобільний, важить всього 1,3 кг. Ергономічна конструкція дозволяє користуватися пилососом поза домом, наприклад, застосовувати його для чищення салону авто. Система фільтрації складається з декількох рівнів, що в поєднанні з хорошою потужністю всмоктування забезпечує ретельне прибирання поверхонь від пилу, сміття та шерсті тварин.
Живлення, здійснюється за рахунок акумулятора. Мішок для пилу замінений ергономічним пластиковим контейнером об'ємом 100 мл, його можна легко і безпечно очищати від вмісту, без контакту з руками. Пилосос Bosch GSB 18 V-1 укомплектований основними насадками для виконання ретельного прибирання: комбінована для килимових і підлогових покриттів; пилова для очищення гладких і делікатних поверхонь; щілинна. Прилад характеризується простим управлінням, кнопка вмикання знаходиться на ручці, регулятор потужності на корпусі. Показник заповнення контейнера-пилозбірника і заряд батареї відображаються на індикаторі.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch Professional GAS 18 V-1
Усі ціни 56 →Аккумуляторный пылесос Bosch GAS 18V-1 Professional 06019C6200 | 3 399 грн. |
Пилосос Bosch GAS 18V-1 Professional акумуляторний (без АКБ та ЗУ) (0.601. | 4 232 грн. |
Пилосос акумуляторний Bosch Professional GAS 18V-1 з акб ProCore 18V 4.0Ah | 8 449 грн. |
Bosch Bosch GAS 18V-1 Professional (0.601.9C6.200) без АКБ и ЗУ | 4 182 грн. |
Акумуляторний пилосмок Bosch GAS 18V-10 L PROFESSIONAL без АКБ і ЗП (06019 | 4 232 грн. |
Пилосос дуже надежний, не тільки для машигні можна використовувати, сміття збирає чудово, в руці лежить зручно, має дві трубки які дають змогу не нагинатися, також припирати ним це задоволення, не тяжкий, роботою задоволень, хто ще думає то раджу взяти. У мене акумоятори на 5 ампергодин. вибиравши з багатьох моделей, але купивши цей, бо для мене все підходить. Рекомендую. Робота, сила всмоктування пилу, зручність тримання. Недоліків не виявив. Андрій Очеретяний: користуюся Bosch Professional GAS 18 V-1 більше року |
Невеликого розміру, легке, маневрене, відмінно прибирає сміття. Акумулятора вистачає хвилин на 30 роботи, тому ідеально підійде для повсякденного прибирання. Невеликий, маневрений Немає Сергей Бунчак: користуюся Bosch Professional GAS 18 V-1 більше року |