Міксер Bosch Styline MFQ40303 червоний
Фото 5 |
Bosch Styline MFQ40303 2020 рікStyline |
|
Стильний, зручний і продуктивний ручної занурювальний міксер у стильному корпусі з ударостійкого ABS-пластику. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії 2020 року, орієнтований на активне побутове використання. Здатний забезпечити ефективне збивання та змішування сухих та рідких інгредієнтів, може використовуватися для швидкого приготування невеликих кількостей тесту.
Оснащений довговічним електродвигуном потужністю 500 Вт, значного обертального моменту якого цілком достатньо для енергійної обробки в'язких сумішей. Ручний занурювальний міксер Bosch MFQ 40303 комплектується двома типами насадок: фірмовими віничками FineCreamer та гаками. Віночки застосовуються для ефективного збивання вершків, білків, мусів і омлетів. Також вони можуть бути корисні в процесі приготування рідкого тіста для млинців, кексів, оладок або вафель.
Гаки допоможуть значно спростити замішування густого тіста для вареників, макаронних виробів, мант, печива та ін. Вони можуть допомогти швидко перемішати м'ясний фарш для фрикадельок з рисом, овочами, яйцем та ін. Конструкцією передбачено 5-ступінчасте регулювання швидкості обертання насадок. Також підтримується турборежим, використання якого може надати пишність збитою суміші і ефективно розіб'є грудочки в тесті. Для запобігання перегріву обмоток двигуна при тривалій роботі з високим навантаженням передбачена спеціальна захисна система.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Купити Bosch Styline MFQ40303 червоний
Усі ціни 34 →Міксер BOSCH MFQ40303 | 2 399 грн. |
Міксер BOSCH MFQ40303 | 2 399 грн. |
Bosch Bosch MFQ40303 | 2 399 грн. |
Міксер Bosch MFQ40303 | 2 399 грн. |
Міксер Bosch MFQ40303 | 1 990 грн. |
0 1 1 3 |
перевіряйте при покупці або вимагайте нормальний гарантійний талон. тихий та потужний, збиває добре. один міксер приїхав з Алло(Київ) і був із дефектом в ел. частини (пр-во Словенія), повернуто.
Наступний приїхав від Neo24 теж Словенія - з цим все гаразд. тобто. і на бош буває проруха. користуюся Bosch Styline MFQ4030 тиждень |
Модификації Bosch Styline MFQ40303
Ціни на Bosch Styline MFQ40303 |
---|---|---|---|---|
Bosch Styline MFQ40301 бежевий | від 2 299 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch Styline MFQ40304 бордовий | від 1 899 грн. | 1 пропозиція | ||
Bosch Styline MFQ4030 сріблястий | від 2 670 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch Styline MFQ40303 червоний | від 1 848 грн. | 35 пропозицій |