Кавоварка Bosch Tassimo Suny TAS 3202 чорний
Відео 7Фото 4 |
Bosch Tassimo Suny TAS 3202 |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch Tassimo Suny TAS 3202 чорний
Капсульна кавоварка еспресо Bosch TAS3202 Tassimo Suny | 3 100 грн. |
Bosch TAS3202 Tassimo Suny | 2 999 грн. |
Капсульна кавоварка еспресо Bosch TAS3202 Tassimo Suny | 2 955 грн. |
anonim
25 листопада 2021, 08:01
Горит нижняя кнопка красным #
Даже после промывки со спец. средством не гаснет
Відеоогляди
Модификації Bosch Tassimo Suny TAS 3202
Ціни на Bosch Tassimo Suny TAS 3202 |
---|---|---|---|---|
Bosch Tassimo Suny TAS 3204 білий | від 6 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch Tassimo Suny TAS 3208 червоний | від 6 337 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch Tassimo Suny TAS 3202 чорний | від 2 955 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →