Кавоварка Bosch Tassimo Suny TAS 3203 бордовий
Відео 7Фото 4 | Товар застарів 2 662 грн. Тип: капсульна; Кава: в капсулах; Порцій за 1 раз: 1; Об'єм резервуара (л): 0.8; Резервуар для молока: самоочищення; Потужність (Вт): 1300; Габарити (см): 17x25x31; Вага (кг): 2.5; |
Bosch Tassimo Suny TAS 3203 |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
anonim
25 листопада 2021, 08:01
Горит нижняя кнопка красным #
Даже после промывки со спец. средством не гаснет
Відеоогляди
Модификації Bosch Tassimo Suny TAS 3203
Ціни на Bosch Tassimo Suny TAS 3203 |
---|---|---|---|---|
Bosch Tassimo Suny TAS 3204 білий | від 6 999 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch Tassimo Suny TAS 3208 червоний | від 6 336 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch Tassimo Suny TAS 3202 чорний | від 2 955 грн. | 3 пропозиції |